آنلاین باش

وام مسکن

وام مسکن

۱۲ دی ۱۳۹۹ 235 بازدید
آنلاین باش

وام مسکن

وام مسکن وام مسکن

وام مسکن

وام مسکن وام مسکن وام مسکن

وام مسکن

وام مسکن وام مسکن وام مسکن وام مسکن

 

 

چطور بدون سپرده گذاری وام مسکن دریافت کنیم ؟

وام مسکن یکی از پرطرفدارترین وام هاست؛‌ این وام صرفاً برای تسهیل خانه‌دار شدن افراد ارائه می شود. بدیهی است که مسکن یکی از نیازهای اساسی انسان بوده، و وام مسکن یکی از راه هایی است که مسیر خرید مسکن را برای ما هموار می کند.

دلیل رونق بازار مسکن

به دلیل نیاز به سرپناه، همواره باعث رونق بازار وام مسکن بوده است، در هیچ دوره‌ای نبوده که مردم نیاز به مسکن یا تعویض آن نداشته باشند. با این حال می بینیم که بسیاری از خانوارها با گذشت سالیان دراز از زندگی مشترک، موفق به خرید خانه و ملک شخصی نشده‌اند.

راه کار دولت برای مسکن خانوار جامعه

یکی از تدابیری که دولت‌ها برای کاهش مسائل و مشکلات مربوط به مسکن اندیشیده‌اند، ارائه تسهیلاتی در قالب وام مسکن به متقاضیان است. وام مسکن در انواع مختلف و با شرایط خاصی (چه در نحوه پرداخت وام و چه برای وام‌گیرنده) ارائه می شود.

اخذ وام مسکن

خانواده‌های زیادی هستند که به دلایل مختلف از جمله ناآشنایی با شرایط اخذ وام مسکن، نداشتن شرایط لازم جهت دریافت وام مسکن، قوانین و مقررات سختگیرانه جهت پرداخت وام مسکن و… با گذشت سال‌ها از آغاز زندگی مشترک و داشتن چند فرزند،‌ هنوز موفق به تهیه مسکن شخصی نشده‌اند.

ازدواج و رابطه مستقیم با مسکن

بسیاری از جوانان نیز به خاطر نداشتن مسکن، جرأت اقدام به ازدواج را از دست می دهند. با این حال افراد زیاد دیگری نیز هستند که با اطلاع به موقع از وام‌های ارائه‌شده از سوی بانک‌ها جهت تهیه مسکن و نیز احراز شرایط مورد نیاز بانک‌ها و مؤسسات وام‌دهنده، به سرعت موفق به دریافت وام مسکن می شوند.

تغییر اولویت

گاه در بین واجدین شرایط دریافت وام مسکن، افرادی به دلایلی از جمله مهاجرت یا تغییر اولویت‌های مالی و سرمایه‌ای، نیازی به وام مسکن خود ندارند؛ از طرفی افراد زیادی هم هستند که متقاضی دریافت این وام‌ها هستند اما به دلایلی مانند از دست دادن زمان جهت ثبت نام وام مسکن، موفق به دریافت این وام نشده‌اند.

آنلاین باش پل ارتباطی بین فروشنده و خریدار

آنلاین باش؛ پل ارتباطی میان خریداران و فروشندگان وام مسکن و همچنین سایر وام ها می باشد؛ به صورتی که شما بدون واسطه و حضور دلال مستقیما با صاحب وام وارد معامله می شوید. آنلاین باش با فراهم نمودن آموزش های ۳۶۰ درجه در خصوص انواع وام ها، و تدوین راه کارهای معاملات امن، همواره سعی بر آن داشته تا فضایی که برای معاملات وام مسکن و سایر وام ها در بستر آنلاین باش صورت میپذیرد، فضایی امن و مطمئن باشد.

مبادلات وام مسکن در آنلاین باش به چه صورت است؟

آنلاین باش به‌عنوان اولین و بزرگترین مرجع تخصصی خرید و فروش وام، ارائه ضمانت و سرمایه‌گذاری؛ فهرستی از صدها وام مسکن آماده به واگذاری در کمتر از ۱۰ روز را برای متقاضیان تهیه کرده است. کافی است متقاضیان، ضمانت های مورد نیاز آگهی های وام مسکن ثبت شده موجود در سایت آنلاین باش را تامین نموده و بدون سپرده گذاری اقدام به دریافت این وام ها نمایند.

آگهی های وام مسکن در آنلاین باش

صاحبان وام مسکن که قصد فروش وام خود را دارند، بنا به دلایلی از جمله نداشتن ضامن، نیاز به وجه نقد، عدم توانایی پرداخت اقساط، تغییر اولویت‌های زندگی، مهاجرت و… امکان دریافت وام مسکن خود را ندارند؛‌ به همین دلیل وام خود را جهت فروش، بر روی سایت آنلاین باش آگهی کرده و بر اساس جدولی که آنلاین باش فراهم کرده، اطلاعات کامل وام خود را به همراه نحوه واگذاری، در قسمت جزئیات هر وام درج نموده‌اند.

درج آگهی 

امکان درج آگهی واگذاری و فروش وام مسکن برای تمامی فروشندگان به صورت رایگان فراهم است. کافی است متقاضیان، فهرست آگهی های وام مسکن موجود در آنلاین باش را بررسی کرده و با آگهی دهندگان تماس بگیرند.

تقاضای وام مسکن در آنلاین باش

متقاضیان و خریداران وام مسکن با توجه به فهرستی که از سوی عرضه‌کنندگان این وام در آنلاین باش تهیه شده است، می توانند وام مورد نظر خود را خریداری کنند. همچنین این امکان برای متقاضیان وجود دارد که آگهی وام موردنظر خود را بر اساس اولویت‌های خود در جدولی که آنلاین باش بدین منظور تهیه کرده، به صورت رایگان ثبت کنند.

نحوه بررسی آگهی های وام مسکن در آنلاین باش

ابتدا وارد فهرست وام ها در آنلاین باش شده، فهرست وام‌های مسکن را باز کرده و از میان آگهی های درج‌شده، آگهی مورد نظر خود را پیدا کنید. جزئیات آگهی و همچنین راهنمای معامله امن را به دقت مطالعه نموده و در انتها با متقاضی یا فروشنده وام مسکن تماس بگیرید.

کسب اطلاعات تکمیلی

پس از کسب اطلاعات تکمیلی وام مسکن از فروشنده، حتما این اطلاعات را از طریق شعب بانکی ارائه‌دهنده وام مطابقت داده و موجودیت وام را استعلام کنید. بعد از استعلام، حتما یک قرارداد محضری بین خریدار و فروشنده وام امضا نموده و از فروشنده بابت ضمانت اجرای تعهد، چک به همراه سفته دریافت کنید.

ضمانت وام بانکی 

در این مرحله ضمانت‌های موردنظر برای دریافت وام موردنظر را به بانک ارائه نموده تا فروشنده وام، بتواند وام را دریافت کند. در انتها طبق توافق مورد امضا با فروشنده، درصد مورد توافق را به ایشان پرداخته و مابقی وام را دریافت نمایید. ازآنجاکه ضمانت‌ها از جانب شماست، بدیهی است پرداخت اقساط وام نیز بر عهده شما خواهد بود.

نحوه تهیه قراردادهای خرید و فروش انواع وام بانکی:

تیم حقوقی آنلاین باش برای حفظ امنیت معاملات کاربران، قراردادهایی جهت خرید و فروش وام تنظیم نموده است به گونه‌ای که این قراردادها تمام منافع کاربران برای انجام یک معامله امن را تأمین می کند. برای دسترسی به لیست قراردادها می توان از دو طریق اقدام نمود :

  • انتخاب گزینه بانک قراردادها در قسمت ناحیه کاربری .
  • مطالعه راهنمای معامله امن در انتهای هر آگهی .

در انتها برای دسترسی به فهرست وام‌های مسکن موجود در سایت آنلاین باش، بر روی دکمه زیر کلیک نموده و با صاحبین آگهی‌های وام مسکن ثبت‌شده برای فروش در سایت، تماس حاصل نموده و با آنها وارد معامله شوید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *