آنلاین باش

وام خرید کالا

وام خرید کالا

۲۸ دی ۱۳۹۹ 180 بازدید
آنلاین باش

وام خرید کالا

وام خرید کالا وام خرید کالا

وام خرید کالا

وام خرید کالا وام خرید کالا وام خرید کالا

وام خرید کالا

وام خرید کالا وام خرید کالا وام خرید کالا وام خرید کالا

 

وام کالا و خرید آن چیست ؟

وام کالا و شرایط خرید با وام کالا را بخواهیم ساده توضیح دهیم، می توان اینگونه بیان کرد که فردی به موسسه مالی یا بانک مراجعه می کند و با توجه به وسع پرداختی خودش یک مبلغ را به عنوان پشتوانه خرید انتخاب می کند. معمولا در این مرحله بانک یا موسسه مالی از مشتری فاکتور خرید کالا طلب می کند و پس از معرفی ضامن از سوی مشتری، پروسه اعتبار سنجی و اختصاص اعتبار را کلید می زند. طبیعی است که معرفی ضامن برای همه راحت نیست و معمولا زمان انتظار برای دریافت اعتبار حداقل ۱۰ روز می باشد.

 

آیا وام کالا در بازار متلاطم قیمت ها گزینه انتخابی شماست ؟  

به طور کلی در شرایط تورمی، خرید اقساطی جزء گزینه هایی است که قدرت خرید اقشار مختلف جامعه را افزایش می دهد. وقتی از خرید اقساطی یک کالا صحبت می شود، قطعا اصطلاح وام کالا به صورت یک سوال چرایی و چگونگی ذهنتان را به خود مشغول می کند. اینکه وام کالا به گوشتان خورده اما نمی دانید کم و کیف آن چگونه است و چه امتیاز هایی نسبت به خرید نقد دارد، کاملا طبیعیست و به همین خاطر آنلاین باش اینجاست تا هیچ علامتی برای شما به صورت سوال باقی نماند.

چرا وام خرید کالا

همانطور که گفته شد وام کالا به منظور افزایش قدرت خرید آحاد مردم معرفی شد اما گاهی اوقات به ابزاری برای پیشبرد سایر اهداف نیز تبدیل می شود. مثل ارائه وام خرید کالا برای حمایت از تولید محصولات داخلی است. طرح عقیق یا کارا کارت یک نمونه از این نوع محسوب می شود.

مژده آنلاین باش برای خرید کالا

آنلاین باش همیشه در تلاش بوده تا دسترسی شما عزیزان به منابع مالی را در سریعترین زمان ممکن به شیوه ی کاملا امن میسر سازد از همین رو طی مذاکراتی که با مجموعه ی” قسطا ” شکل گرفت، بر آن شدیم تا بخش ارائه ی وام کالا ی آنلاین باش توسط تیم قسطا حمایت و تامین شود لذا در سایه ی این مذاکرات امکان بهره مندی بسیار ساده شما عزیزان از تسهیلات خرید اقساطی به سادگی میسر شده است.

عدم محدودیت خرید در قسطا

قسطا با بهترین شرایط  و با کمترین ضمانت شرایط خرید اقساطی را برای شما مهیا می سازد. اما مژده اینکه در قسطا هیچ محدودیتی برای خرید وجود ندارد. بدون محدودیت به شما اجازه می دهد تا هر محصول یا خدماتی که نیاز دارید را از هر فروشگاه آنلاین یا فیزیکی دلخواه که خواستید خرید کنید. در صورت خوش حسابی هم کارتتان سه سال اعتبار دارد، یعنی می توانید مکررا درخواست داده و پس از شارژ کارت توسط قسطا، خرید داشته باشید.

سایت قسطا حرکتی بزرگ برای خرید قسطی کالا است. قسطا را بشناسیم و بشناسانیم

این روزها همه راه ها به سمت خرید آسان ختم می شود. با معرفی یک سایت با تمام خصوصیاتی که شما را از یک خرید پیچیده قسطی، رها خواهد کرد با شما هستیم. آنلاین باش هر روز به این فکر می کند که  هر چیزی که در دنیای داد و ستد و تجارت به­ روز باشد را به شما معرفی کند و اولین واسطه آشناییتان با آن باشد. سایتی به نام قسطا دات آی آر گزینه داغ این روزها برای خرید کالاست. با ما همراه باشید که به قول معروف، بهتر است هر چیز خوب؛ گرم، گرمی و تازه استفاده شود. پس برای استفاده و بهره برداری از امکانات خرید قسطی با مطلب امروز ما همراه شوید.

قسطا دات آی آر چیست ؟

سایتی که به اعتبار ریالی خود به کاربر رسمی و حقیقی یا حقوقیش یک کارت اعتباری می دهد تا از هر فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی دلخواه خرید کند، بعد اقساطش را پرداخت کند. این کارت اعتباری برای خرید کالاست. خود را به دنیای حقیقی یا مجازی محدود نکرده و سایتی دو بعدی است شما می توانید در هر دو دنیا با اعتبار قسطا خرید کنید.

در قسطا تنوع بی نهایت است، محدودیتی در انتخاب محصول، خدمت یا فروشگاه وجود ندارد !!

کافی است برای فهمیدن از شرکت ها و فروشگاهی بر خط و فیزیکی طرف قرارداد این سایت به صفحه اصلی این سایت به آدرس: ghesta.ir مراجعه کنید تا متوجه شوید قسطا پیشگام تر از این حرف هاست و شما می توانید از هر فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی که دارای دستگاه پرداخت pos یا درگاه پرداخت عضو شتاب است؛ خرید نمایید. اینجا محدودیتی نیست و سایت قسطا انتخاب فروشگاه را بر عهده خودتان گذاشته است. قسطا قدرت انتخاب بی نهایت را به شما هدیه می دهد.

لذت خرید و پرداختی بلند مدت

همانطور که می دانیم اکثر فروشگاههای مجازی خرید اقساطی ندارند و در مواقعی حراجستان های خوبی راه می اندازند چه گزینه ایی بهتر از آن که شما با سایت قسطا تعامل کنید تا در موقع نیاز برای رسیدن به خواسته و نیازتان شما را حمایت کند. البته حمایت بلند مدت با پرداختی با مهلت شش ماه گزینه پیشنهادی خوبی است که بهتر است روی میز انتخابتان همیشه باشد.

 در قسطا خبری از گرفتن پول نقد نیست

همانطور که اشاره کردیم قسطا سایت خرید کالا به طور اقساطی است و طوری تعریف شده که شما بعد از گرفتن این کارت نمی توانید به دستگاه خودپرداز بروید و پول نقد ریالی دریافت کنید. هدف یک چیز دیگر است؛ آن هم خرید کالا، بنابراین امکان دریافت وجه نقد وجود ندارد.

چه ضمانت و مدرکی برای داشتن کارت قسطا نیاز است ؟

پس از ساخت حساب کاربری لازم هست مدارک مورد نیاز رو ارسال کنید. مدارک مورد نیاز عبارتند از :
تصویر کارت ملی
تصویر یکی از برگ های چک صیادی
تصویر پرینت سه ماه آخر حساب جاری که می توانید از اینترنت بانک خود خروجی PDF بگیرید. (لازم به ذکر است، خروجی از همراه بانک مورد قبول نمی باشد.)
حساب پشتیبان: در صورتی که حساب دیگری دارید که گردش مالی بالاتری دارد، آن را به عنوان پشتیبان بارگذاری کنید .

سایت قسطا اعتبارسنجی دارد

قصه سایت قسطا وقتی به تحویل دادن مدارک رسید، پشتیبانی قسطا، ظرف حداکثر دو ساعت کاری، اعتبار مشتریان را می سنجند و به او خبر می دهند حداکثر چه میزان اعتبار دریافت خواهد کرد.

اگر دسته چک ندارید تکلیف چیست ؟

قسطا دسته چک فردی دیگر که با شما آشنا است و تمایل دارد برای شما چک بگذارد را قبول می کند. به نوعی کارت هم به نام آن فرد صادر می شود و قسطا آن را خریدار می داند. برای روشن شدن این بحث باید بگوییم شما وقتی با عابر بانک والدین یا همسرتان خرید می کنید کسی چرایی نام  صاحب کارت و دلیل در دست داشتن آن کارت را از شما نمی پرسد. بنابراین برای خرید شما مشکلی پیش نخواهد آمد.

چه چکی در قسطا مورد تایید است ؟

در سایت قسطا چک صیادی ( در مطالب آموزشی سایت آنلاین باش در مورد دسته چک کامل توضیح داده شده است. ) مورد قبول است. قسطا تاکید کرده است چک با پشتوانه کارمندی از اعتبار و تایید بالاتری برخوردار می باشد به شرطی که حقوق فرد به حساب جاری متصل به دسته چک واریز شود.

چک و ضامن

حتما سوالات زیادی در مورد دسته چک و ضامن دارید. همانطور که گفته شد در قسطا نیازی به ضامن نیست. کافی است به ازای هر قسط یا هر دو قسط یک برگ چک صادر کنید. در واقع چک ها ابزار پرداخت اقساط از سوی شماست. در صورتی که همچنان سوالی در این زمینه دارید می توانید برای رفع ابهام و سوالاتتان به سایت رسمی قسطا مراجعه، وارد منو سوالات متداول در بالای صفحه شوید و پیگیر جواب باشید.

محاسبه گر آنلاین در قسطا

برای نوع محاسبه مبلغ خرید و سود اقساط، سایت قسطا شفاف سازی کرده است. شما می توانید با محاسبه گر آنلاین روی سایت مبلغ قسط و البته سود را به صورت آنلاین با محاسبه گر محاسبه کرده و مشاهده کنید. طبیعی است هرچه پیش پرداخت را افزایش و دوره اقساط را کاهش دهید، سود قسطی کاهش پیدا خواهد کرد و برای شما به صرفه تر خواهد بود.

مسئولیت قسطا تا کجاست ؟

قسطا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است؛ بنابراین شما می توانید تمامی کالاها و خدمات را از هر فروشگاهی خریداری کنید، مگر اینکه آن کالا یا خدمات طبق قوانین جاری کشور، جزو موارد ممنوعه باشد. طبعات این نوع رفتار ضد قانون بر عهده مشتری است.

از طریق دکمه ی زیر می توانید به وبسایت قسطا منقل شده و از خدمات ویژه ی آن استفاده نمایید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter
برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *